8 ay evvel kaybettiği kedisini telefonda duyduğu sesten tanıyarak buldu

miRBey

Aktif Üye
8 ay evvel kaybettiği kedisini telefonda duyduğu sesten tanıyarak buldu
40 yaşındaki Rachael Lawrence isimli bayan, geçen yıl kedisini kaybetti. Lawrence, öteki kedisini denetim etmek için daha evvel meskenine gelen veterineri aradığında art planda bir ‘miyav‘ sesi duydu.

Essex eyaletinde yaşayan Lawrence, duyduğu sesin kulağına tanıdık geldiğini belirterek veterinere çeşitli sorular yöneltti.

3 çocuk annesi Lawrence, veterinerden kelam konusu kedinin bir hafta evvel kliniğe getirildiği cevabını aldı. Lakin kuşkuya düşen bayan, veterineri çabucak sonrasında birkaç sefer daha aradığını fakat kendisine ulaşamadığını belirtti.

Mum reunited with cat missing for eight months after recognising meow over phone https://t.co/oWx9oDSVqy pic.twitter.com/rEna8JLzYw

— The Mirror (@DailyMirror) January 18, 2022

Aramaları kararında veterinere ulaşan Lawrence, kedinin siyah olup olmadığını sordu ve ‘evet’ cevabını aldı. ondan sonrasında art ayaklarından birinde beyaz bir leke olup olmadığını soran bayan, buna da ‘evet’ cevabını alınca harekete geçti.

Bayan, kedisi Torvi’yi almaya gittiğinde ‘Fatman’ takma ismi verilen siyah kediyi gördü. 8 ay evvel kaybettiği Barnaby’nin fotoğraflarını da yanında götüren Lawrence, kliniğe girer girmez siyah kedinin Barnaby olduğunu anladı.

“Ağladım. Sümüklü ağlayışlardan bahsediyorum. Hıçkırıyordum. Onu sekiz aydır görmemiştik. yine bir ortaya geldiğimiz için fazlaca mutluyum” diyen 40 yaşındaki bayan, o an üç çocuğunu manzaralı arayarak keyifli haberi verdi.

“Olması gereken yere geri döndü. Bizimle hayli uygun geçiniyor” diyen anne, Barnaby’nin ‘bir sürü yarası olduğunu ve tüyleri eksik olduğu için sıska göründüğünü” belirtti.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.