Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş’ten transfer açıklaması! Caner Erkin, Neymar, Ronaldo…

Efendy

Aktif Üye
Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şenol Güneş’in açıklamaları şöyleki;

‘Oyuncuların düzgün niyetli çalışmalarını görüyoruz. bir arada çalışarak en düzgününü yapmaya çalışıyoruz. Genel hava âlâ. bir arada atak ve savunma yapmayı anlatmaya çalışıyoruz.’

‘DEVRE ORTASI TRANSFER YAPABİLİRİZ’

‘Başkan ile oyuncu için bir şey konuşmadık. hiç bir oyuncu şu an gitmiyor, hiç bir oyuncu da almıyoruz. Almamız da, göndermemiz de mümkün değil. Devre içinde oyuncu alabiliriz lakin şu an mümkün değil.’

‘JOSEF HAFTAYA ARAMIZDA’

‘Josef de Souza önümüzdeki hafta ortamıza katılacak. Ghezzal’ın tedavisi de burada devam ediyor.’

‘KİMSEYİ SUÇLAMAK İSTEMİYORUZ’

Kamuoyunda ‘Bendilk evvelki makûs, ben iyiyim’ algısını gerçek bulmuyorum. Kusurlar var ve bunları düzeltmek istiyorum. Daima kusur yapan oyuncu var ise, gidecek. Öncesi yok, diğerini suçlamak ve kendimizi aklamak istemiyoruz.

‘CANER ERKİN’İ DÜŞÜNMÜYORUZ’

Caner Erkin’i severim lakin görüşmedim. Ben Caner’le ilgili görüşme yapmadım, esasen benim görüşme yapmam hakikat olmaz. Olmayan bir mevzuyu cevaplamamı istiyorsunuz. Şu an için Caner ile bir görüşmemiz yok. Olursa biz söyleriz esasen.

‘TRANSFERDE BEKLENMEDİK GELİŞMELER OLABİLİR’

Eldeki oyuncularım ile şimdilik devam edeceğim. Transfer devrinde hiç beklenmeyen gelişmeler olabilir. Uygun oynayan bir oyuncuya talep gelir ve satıp onun yerine daha uygun oyuncular alabiliriz. İsim istiyorsanız; Neymar’ı isterim. Cristiano Ronaldo anlaşmış çocuk, başını karıştırmayalım. Gerçek olmaz (Gülerek)