Emily in Paris’in başrol oyuncusu Lily Collins’ten Prens Charles itirafı: Başına telefon fırlattım

miRBey

Aktif Üye
Emily in Paris’in başrol oyuncusu Lily Collins’ten Prens Charles itirafı: Başına telefon fırlattım
“The Late Late Show with James Corden” isimli gösteri programına katılan Lily Collins, ünlü bir müzisyen olan babası Phil Collins’in The Prince’s Trust Foundation’daki çalışmaları niçiniyle İngiliz kraliyet ailesiyle sık sık vakit geçirdiğini anlattı.

Lily Collins, Prenses Diana’dan bir buket çiçek kaptığını belirterek, küçük bir çocukken İngiliz kraliyet ailesiyle geçirdiği vakit içinderda bir fazlaca haylazlık yaptığını söylemiş oldu. Gösteri programında ünlü oyuncu Collins’e, Prenses Diana’ya çiçek verirken çekilmiş bir fotoğrafı gösterildi. Collins de fotoğraftan daha sonra yaşananları şu biçimde anlattı:

“Diana’ya çiçek veriyorum lakin o onları almaya çalıştığı anda çiçekleri geri çektim. Yani, iddia edebileceğiniz üzere, odanın tüm havası bir anda değişti. Fakat sevecen bir elbise giymiş küçük bir kıza kim kızabilirdi ki?”

Kısa bir süre evvel Charlie McDowell ile evlenen Lily Collins, Prens Charles ile oyun oynarken başına oyuncak bir telefon attığı anısını da izleyicilerle paylaştı:

“Babam The Prince’s Trust Foundation ile fazlaca iş yaptı ve ben İngiltere’de büyüdüm, bir İngilizim. Sanırım 2 yaşındaki bir çocuk olarak yaramaz şeyler yapma eğilimim vardı. örneğin daha epeyce küçükken Prens Charles’la birlikte oyuncaklarla oynadığımı söylemiş olduler. Oyun oynarken ona bir şey fırlatmaya fırlatmışım, başına bir oyuncak telefon fırlatmak üzere. Bu da bir daha odanın tüm havasını değiştirdi.”

Bu kıssalar daha sonrası Corden, “Sürekli kraliyet ailesiyle mi takılıyordun?” diye sordu.

Collins’in babası, müzisyen Phil Collins, Prens Charles’ın hayır kurumu The Prince’s Trust Foundation’ın elçiliğini yapıyor. 1976 yılında açılan hayır kurumu, 11 ila 30 yaş içindeki gençlerin “ücretsiz kurslar deneyerek mesleklerine başlamaları için gerekli araçları ve özgüveni bulmalarına” yardım etmeyi amaçlıyor.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.