Mükemmel Yüzyıl’ın yapımcısından diziyi apansız bırakan Meryem Uzerli’ye: Saygısızlık ve şımarıklık

miRBey

Aktif Üye
Mükemmel Yüzyıl’ın yapımcısından diziyi apansız bırakan Meryem Uzerli’ye: Saygısızlık ve şımarıklık
‘Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli, 2013 yılında ‘tükenmişlik sendromu’ yaşadığı sebebi öne sürülerek çekimleri yarıda bırakıp Almanya’ya gitti. Üretim şirketi de onun yerine takıma Vahide Perçin’i dahil etti.

Dizinin imalcisi Timur Savcı, 2011-2014 yılları içinde yayınlanan ve yurt haricinde da biroldukca seyircisi olan Süper Yüzyıl dizisi hakkında konuştu.

Simge Fıstıkoğlu’nun YouTube’daki ‘Hayat Okulu’ isimli programına katılan ve yıllar daha sonra mevzuyla ilgili açıklama yapan Timur Savcı, Meryem Uzerli’nin tükenmişlik sendromuyla ansızın diziyi bırakmasını tüm takıma karşı saygısızlık, şımarıklık olduğunu düşündüğünü söylemiş oldu.

‘Ağabeyi ortaya girdi, geri dönüşü yoktu’

Savcı, “Meryem’in diziyi bırakması bana da sürpriz oldu. Bu durumlarda seri katil soğukkanlılığım var. Meryem’in ağabeyi ortaya girdi, diğerleri ortaya girmeye çalıştı ancak ‘Bitti’ dedim. Geri dönüşü yoktu artık” diye konuştu.

Timur Savcı, Süper Yüzyıl, Suskunlar, Kavak Yelleri, ve Bir vakit içinder Çukurova üzere dizilerin yapımcılığını üstlendi.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.