Sex and the City oyuncusu Garson hayatını kaybetti

miRBey

Aktif Üye
Sex and the City oyuncusu Garson hayatını kaybetti
Garson’un mevti, oğlu tarafınca “Seni fazlaca seviyorum baba. Huzur ortasında yat, tüm maceralarını benimle paylaştığın ve başardığın onca şey için epey memnunum, seninle gurur duyuyorum” tabirleriyle duyuruldu.

Bir HBO/HBO Max sözcüsü de Garson’ın vefatını doğruladı ve “Willie Garson, ekranda olduğu üzere hayattaydı, sadık bir arkadaş ve evrenindeki herkes için parlak bir ışıktı” dedi.

ABD New Jersey’de doğan Garson, oyunculuğa 13 yaşında başladı ve Wesleyan Üniversitesi’nde eğitimine devam etti.

Garson’un Hollywood mesleğine ‘Cheers’ ve ‘Family Ties’ üzere TV programlarında konuk oyuncu rolleriyle başladı.

Garson’ın altı dönem yayınlanan ‘White Collar’ dizisindeki rol arkadaşı Matt Bomer ise, Garson’un vefatının akabinde şunları söylemiş oldu:

“Hala senin olmadığın bir dünyaya alışamadım, gülmeye ya da ilham almaya gereksinimim olduğunda seni arayamayacağım. Elveda derken yaptığın son şey maskeni indirmek, gülümsemek ve göz kırpmak oldu (ben Kovid’den nefret ediyorum). Biliyorum, yaşadığın acıyı yansıtmadı fakat benim için olduğun her şeyin göstergesiydi: Beni ayağa kaldıran, beni güzelleştiren ve her vakit, her vakit gülümseten biri.”

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.