Squid Game’in yaratıcısından Alec Baldwin yorumu: ömrümde hiç gerçek mermi görmedim

miRBey

Aktif Üye
Squid Game’in yaratıcısından Alec Baldwin yorumu: ömrümde hiç gerçek mermi görmedim
İzlenme rekorları kıran Güney Kore üretimi Squid Game dizisinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, Rust sinemasının setinde manzara direktörü Halyna Hutchins’in hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan olaya ait yorumda bulundu.

Variety’ye konuşan Hwang, “yaşamımda hiç gerçek bir mermi görmedim, yalnızca sinemalarda rastladım” dedi.

Silah denetimi konusunda ABD ile Güney Kore içindeki farklara değinen Hwang, Squid Game’in setinde bir kurusıkı ustasının bulunduğunu, fakat Güney Kore’de sivillerin silah bulundurmasının yasak olduğunu ve sırf polislerin silah bulundurabildiğini belirtti.

ötürüsıyla gerçek mermilere o kadar kolay ulaşılamadığını tabir eden Hwang, “Bu yüzden sette güvenlik sıkıntılarının meydana gelme mümkünlüğü epeyce fazlaca düşük” tabirlerini kullandı.

Aktör Alec Baldwin, 21 Ekim’de New Mexico eyaletinde ‘Rust’ isimli sinemanın çekimleri sırasında kullandığı silahla 42 yaşındaki İmaj Direktörü Halyna Hutchins’in vefatına niye olmuş, yaralanan 48 yaşındaki Direktör Joel Souza hastaneye kaldırılmıştı.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.