Taksicinin köpeği çalındı: Evvel sevdi, daha sonra da kucaklayıp götürdü

miRBey

Aktif Üye
Taksicinin köpeği çalındı: Evvel sevdi, daha sonra da kucaklayıp götürdü
Ahmet İlçin’e ilişkin ‘Hera‘ isimli iki aylık yavru köpek dışarı çıkarıldıktan bir müddet daha sonra ortadan kayboldu. Köpeğin sahibi ve arkadaşları etrafta yaptıkları tüm aramalara karşın köpeği bulamadı.

Etrafta bulunan bir sitenin güvenlik kameralarını inceleyen İlçin, taksi durağının önünde oynayan Hera’ya yaklaşan bir hanımın, köpeği bir mühlet sevdiğini gördü. Akabinde etrafa bakınıp kimsenin olmadığını fark eden bayan köpeği kucağına alarak uzaklaştı. Ahmet İlçin karakola giderek köpeğini çalan bayandan şikayetçi oldu. İmajları incelemeye alan polis köpeği çalan bayanın kimliğini tespit etmek için çalışma başlattı.

‘Çocuğum kaybolmuş üzere üzüldüm’

Ahmet İlçin, “Karakola gidip şikayetçi olduktan daha sonra kayıtlara baktık. Mavi kabanlı bir bayan köpeği görüyor, seviyor. Sağına soluna bakıyor, daha sonrasında alıp gdolayıyor aşağıya yanlışsız. hanımı hiç görmedim daha evvel. Daire sakinlerine de benzemiyor. Oraya gelen bir temizlikçi, bakıcı yahut bir konuk de olabilir. Daire sakini de olabilir. Bugüne kadar etraf sitelerine baktık. Bize yakın bütün sitelere baktık, bulamadık. Karakola da şikayetçi olduk. Ben bugüne kadar hiç köpek beslemedim, 42 yaşındayım. Ancak bu yavruyu sahiplendikten daha sonra içimde hayvan sevgisi artı. Bir çocuğummuş üzere. Benim üç tane çocuğum var. Güya çocuklarımdan birisi kaybolmuş üzere epey üzülüyorum. Duraktaki arkadaşlar da epey üzülüyor. Daire sakinleri de sevenler her gün gelip soruyorlar. Onlar da hayli seviyor. Bekliyoruz bu biçimde inşallah gelecek” dedi.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.