5 yıldır peşini bırakmadığı bayanın konutuna zorla girmeye çalışarak, ‘nacak’la saldırdı

miRBey

Aktif Üye
5 yıldır peşini bırakmadığı bayanın konutuna zorla girmeye çalışarak, ‘nacak’la saldırdı
İstanbul Günbakılırsa’den eski kız arkadaşına pencereden nacakla tehditler savuran kuşkulu yakalandı.

İddiaya göre, Mareşal Çakmak Mahallesi’nde annesiyle yaşayan Gönül D. 5 yıl evvel Haşim K. ile tanıştı. beraberliklerini evlilikle devam ettirmek istediklerinde ailesini de yanına alan Haşim K, Gönül D’nin konutuna kız istemeye geldi.

Kız isteme sırasında ailenin konuşmalarını beğenmeyen anne Asiye D. kızını vermeyeceğini bildirdi. Bunu kabullenmeyen Haşim K. eski kız arkadaşı ve ailesinin kaygılı düşü haline geldi.

Defalarca kapıya dayandı

Defalarca kapıya dayanıp camları kırdığı, pencere korkuluk demirlerini kesip, zorla içeriye girdiği ileri sürülen Haşim K. için şikayet üzerine uzaklaştırma sonucu verildi. Karara karşın durmayan Haşim K, geçen pazar günü nacakla pencereye gelip tehditler savurdu.

Yaşadıklarını anlatan anne Asiye D., “Bu şahıs kızımın peşini bırakmıyor, kızımı her seferinde tehdit ediyor, ‘Gelmesen anneni öldürürüm, kardeşini kaçırırım, kardeşini yok ederim’ diyor. Benim camları kırdı annesi taktırdı. bir daha geçen pazar akşamı camı kırdı. Kızımı alıp gdolayıyor bırakmıyor. Kızım, ‘Sen adam olmuyorsun, çalışmıyorsun, etmiyorsun’ diyor lakin lakin hala kızımın peşinde. Hiç kimsemiz yok, biz ortada kaldık. Orakla camdan elini içeri sallıyor. Gönül’e ‘çık’ diyor, Gönül ‘gelmiyorum istemiyorum, git nefret ediyorum senden’ dediği biçimde, bizim konutumuza kesici aletle saldırıyor. Komşum olmasa o gün tahminen benim, tahminen kızımın cenazesi çıkacaktı” dedi.

Gözaltına alınan Haşim K. emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.