Aleyna Tilki: Justin Bieber bana yürüdü

miRBey

Aktif Üye
Aleyna Tilki: Justin Bieber bana yürüdü
Enes Batur’un YouTube kanalında yayınladığı Tatsız Gerçek isimli görüntü serisinine katılan Aleyna Tilki, Türkiye’de kendisine ‘yürümeyen kalmadığını’ söylemiş oldu. Tilki, yabancı ünlülerden örnek vermek istedi ve Justin Bieber’ın Los Angeles’ta bir otel lobisinde kendisine ‘yürüdüğünü’ argüman etti.

Masa için beklerken yanındaki kişinin Bieber olduğunu anlatan Tilki, “Sürekli kulağıma bir şeyler söylüyordu. Ben de bunu yapmamasını rica ettim. daha sonra bana masa ayarlatacağını söylemiş oldu. Önlü artlı masalarda oturduk. Ben de kendime söylemiş olduğim kahveden bir fincan ikram ederek teşekkür ettim. O da bana gitmesi gerektiğini söylemiş oldu” dedi.

Bunlar yaşandığında Bieber’ın tanımadığını söyleyen Tilki, ABD’li müzikçi kalktıktan daha sonra iki bayanın onunla fotoğraf çektirmek isteyince olayın farkına vardığını ve kim olduğunun karşılığını garsondan aldığını deklare etti.

Bu olayın Justin Bieber evlenmedilk evvel gerçekleştiğini kelamlarına ekleyen Aleyna Tilki, müzikçinin şimdilerde birebir otele eşi Hailey Bieber ile sık sık gittiğini de lisana getirdi.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.