Babasının tabutu önünde poz veren Instagram fenomeni: ‘Babam hayatta olsa onaylardı’

miRBey

Aktif Üye
Babasının tabutu önünde poz veren Instagram fenomeni: ‘Babam hayatta olsa onaylardı’
Açık tabut ritüeliyle düzenlenen cenazede Miami’da yaşayan Jayne Rivera 11 Ekim’de kaybettiği babasının tabutu önünde verdiği pozları geçen pazar paylaşmıştı.

Siyah tek kollu bir elbise giyen Instagram fenomeni, kaydırmalı olarak birden çok fotoğraf kullandığı paylaşımında kameraya farklı pozlar verdi.

Altına da “Kelebek uçtu gitti. Huzur ortasında uyu babacım. Sen benim en uygun arkadaşımdın” yazdı. olağan olarak bir fenomen bayan olarak baba, cenaze üzere etiketleri de paylaşımına eklemeyi ihmal etmedi.

Toplumsal medya kullanıcıları Rivera’yı babasının cenazesini fotoğraf çekimi yapma fırsatı olarak kullanmakla suçladı. Bir kullanıcı ‘Jayne Rivera nasıl gerçek bir insan olabilir ve bunun düzgün bir fikir olduğunu nasıl düşünür’ yorumu yaparken bir öteki kullanıcı da ‘cenazeyi seksi yas elbisesini sergileme fırsatı olarak gördüğünü‘ söylemiş oldu.

Diken’de yer alan habere nazaran, yansılar üzerine yanlış bir şey yapmadığını ve yaptıklarının gerisinde olduğunu savunan Rivera, hayatta olsa babasının da onaylayacağını söylemiş oldu. Babasının sık sık toplumsal medya paylaşımlarında yer aldığını belirten fenomen “her insanın sevdiği birini kaybettiğinde başa çıkma biçimi farklıdır. Kimileri daha klasik yollardır kimileri da tabu olarak görülebilir. Ben babam yanımdaymış üzere poz verdim, tıpkı daha evvel birfazlaca sefer yaptığımız gibi” dedi.

Rivera negatif reaksiyonları anladığını belirtmekle bir arada niyetinin makus olmadığını vurguladı. Paylaşımında rastgele bir kural ihlali yapmadığı biçimde Instagram hesabına erişemediğini belirten Rivera “Sekiz yıldır izleyici kitlemi oluşturmak için epeyce çalıştım. Dışarıdan beşerler kitabı kapağına bakarak yargılıyor. Kitabın niyetini anlamaya ya da altında yatan manası görmeye zahmet etmiyorlar” dedi.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.