Cem Yılmaz’a oğlu Kemal’den takviye: ‘Sen ölsen milletin IQ’su düşer’

miRBey

Aktif Üye
Cem Yılmaz’a oğlu Kemal’den takviye: ‘Sen ölsen milletin IQ’su düşer’
Cem Yılmaz ‘Fatih Altaylı ile Teğe Bir‘in bu haftaki konukları içindeydı. Cem Yılmaz oğluyla içinde gelen bir konuşmayı da programda anlattı.

Yılmaz, kendisine yapılan ‘şişman’ yorumlarıyla ilgili oğlu Kemal’in esprisini gülerek paylaştı. Cem Yılmaz oğlunun kendisine “Baba görüyorum gazetelerde senin için, ‘yaşlı şişman’ diyorlar. Sen mükemmel bir adamsın ya! Olur mu o denli şey, ben her vakit yanındayım, sen ölsen milletin IQ’su düşer” söylemiş olduğini söylemiş oldu.

‘Sinema sineması yapmak o kadar imkansız ki’

Yakın vakitte sinema yapmayacağını belirten Cem Yılmaz, “bu biçimde bir kaynağım yok. Sinema sineması yapmak o kadar imkansız ki… ‘Arif ve 216’yı 8.5-9 milyon dolar para (135 milyon TL) harcadık. 7 milyon kişi izlese, bilet başına 10 TL kalsa, 70 milyon TL” yorumunda bulundu.

Yılmaz, son gösterisi ‘Diamond Seçkine Platinum Plus‘ ile ilgili gelen tenkitlere de karşılık verdi. Ünlü komedyen, “Eskiye nazaran daha yavaş bulanlar oldu. halbuki şunu unuttular; Pandemi vaktiydi. hayatımda birinci kez yarısı boş salonda sahneye çıktım. Beşerler maskeli. her insanın birinci kez deneyim ettiği bir şeydi. ötürüsıyla biraz vaktin ruhunu taşıyor” dedi

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.