Cenk Tosun: Şenol Güneş hocamızla amaç şampiyonluk!

Efendy

Aktif Üye
Beşiktaş ’ta teknik yöneticilik koltuğuna Şenol Güneş’in nazaranve gelmesiyle birlikte Siyah- Beyazlılar’da hava değişti. Deneyimli çalıştırıcının birinci maçında dönemin gol rekorunu kırarak Ümraniyespor’u 5-2 yenen Kara Kartal’da yüzler gülmeye başladı. Deneyimli çalıştırıcı, birinci maçına Ümraniyespor karşısında çıkarken, Siyah-Beyazlı taraftarlar, Şenol Güneş’e maçtan evvel ve maçtan daha sonra sevgi şovlarında bulunup çiçek verdi. Cenk Tosun, Mert Günok, Gedson Fernandes üzere isimleri birinci 11’de alana süren Güneş, alınan 5-2’lik galibiyetle yüzleri güldürdü. Cenk Tosun, bu dönem birinci sefer 11’de bir müsabakaya çıkarken, 2 gol ve 1 asistlik performansıyla maça damga vurdu.

Cenk Tosun, Kara Kartal’ın evvelki gün Vodafone Park’taki 5-2’lik Ümraniyespor zaferine 2 gol ve 1 asistlik katkı yapmıştı.

‘Camiamız, olan biteni görüyor’

Valerien Ismael’le yolların ayrılması daha sonrasında Ümraniyespor maçına birinci 11’de başlayıp sergilediği performansla adeta değişik bir manzara sergileyen Cenk, görüşlerini paylaştı. Cenk, “Benim işim alanda. Taraftarlarımız ve topluluğumuz aslına bakarsanız olup biteni görüyor. Yalnızca işime odaklandım. Her maç birinci 11’de oynayacak üzere hazır oldum. Bu tempoyu daha de üst çekeceğim. Futbol kadro oyunu. Maç maç kazanıp sonuna kadar gitmek istiyoruz. Daha evvel yaşadığım üzere bir daha şampiyonluklar ve kupalar istiyorum. Hocamız da bu bizler üzere bir daha bu memnunlukları yaşamayı hedefliyor. Liderimiz ve topluluk da tıpkı beklenti arasındaler. Bizlere düşen, çalışmak ve başarmak” sözlerini kullandı.

Orhan Yıldırım