‘Dünyanın en büyük dudaklı’ bayanı, yılbaşı için 27. estetik operasyonuna hazırlanıyor

miRBey

Aktif Üye
‘Dünyanın en büyük dudaklı’ bayanı, yılbaşı için 27. estetik operasyonuna hazırlanıyor
Dünyadaki en büyük dudaklara sahip bayan olduğu belirtilen 24 yaşındaki Andrea Ivanova, yılbaşı için bir daha estetik ameliyat yaptırarak bu rekorunu tazelemeyi düşünüyor.

Bratz bebekleri üzere görünme maksadı için sadece dudak değil, bununla birlikte çene ve yüz kemiğinin biçimini değiştirmek için yüz genişletme ve kontürleme süreçleri yaptıran genç bayan, kısa vakit evvel yaptırdığı bu operasyonlar için 500 sterline yakın para ödedi.

Andrea, büyük dudaklarının kendisine bir özgüven kaynağı olmanın yanı sıra, toplumsal medyadaki takipçilerinin de ilgisini çekmesini sağladığını söylüyor. sıradışı imgesinin Instagram’daki 8 bin 828 takipçisinin beğenisini getirdiğini söyleyen genç bayan, “Dünyanın her yerinden çok sayıdaki erkek bana toplumsal medyadan ileti atarak, para ve seyahat teklif ediyor, toplantılarına davet ediyor” dedi.

Her seferinde 200 sterline mal olan epey sayıdaki estetik operasyona karşın Andrea, dudaklarının bir gün ‘patlamasından’ kaygı etmediğini söylüyor:

“Dudaklarımı epey seviyorum ve onlar yardımıyla fazlaca daha düzgün hissediyorum. Yakında yeni dudak ve yanak operasyonları yaptıracağım.”

Andrea’nın toplumsal medyadaki hayranları, genç bayanın görünümüne övgüler dizerken, birçok takipçisi daha fazla estetik operasyon yaptırması için onu teşvik ediyor.

Kullanıcılardan biri, “Dudaklarını daha fazla şişirecek misin?” diye sorarken, öbürleri ise “En sevdiğim dudaklar”, “Harika görünüyorsun, tam bir bebek” üzere yorumlar yapıyor.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.