Fethiye’de büyücü operasyonu: Bayanları cin çıkarma mazeretiyle taciz edip cinsel bağa zorlamış

miRBey

Aktif Üye
Fethiye’de büyücü operasyonu: Bayanları cin çıkarma mazeretiyle taciz edip cinsel bağa zorlamış
Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı tarafınca yürütülen soruşturma kapsamında, Muğla Kaçakçılık Organize Kabahatlerle Gayret Şube Müdürlüğü Fethiye KOM Ofis Amirliği takımları tarafınca gözaltına alınan Bahadır Koyuncu’nun dizüstü bilgisayarında, cinsel münasebete zorladığı sav edilen bayanların imajları tespit edildi.

Koyuncu’nun meskeninde yapılan aramalarda ruhsatsız tabancalar, pompalı tüfekler, pala, mınçıka, kelepçe ile tarihi eser olduğu bedellendirilen sikke, yüzük, Kur’an-ı Kerim ele geçirildi.

Bâtın çekim imgelerle şantaj

Mağdur bayanlar, sözlerinde, ruhsal problemler yaşadıklarını, yardım umuduyla kendisini ‘din alimi’ olarak tanıtan Bahadır Koyuncu’ya gittiklerini anlattı.

Mağdurlar, Koyuncu’nun kendilerine birinci toplantıda bedenlerinin cinler tarafınca ele geçirildiğini dediğini, daha sonraki görüşmelerde ‘cin çıkarma’ mazeretiyle kendilerini cinsel bağlantıya zorladığını, gizlice görüntüye çekildiklerini ise ondan sonrasında şantaj yaptığında anladıklarını söylemiş oldu. Bir bayanın, tabirinde, “Şantaj kasetleriyle bizi yeniden bir arada olmamız için zorladı. Biz de kimseye söyleyemedik. Mecbur bıraktı ve gittik hatta konutumuza bile geldi” dediği öğrenildi.

Ele geçirilenler

Bahadır Koyuncu’nun konut ve iş yeri olarak kullandığı adreslerde yapılan aramalarda; 2 ruhsatsız tabanca, 1 kurusıkı tabanca, 1 kelepçe, 4 yivsiz tüfek ve tüfeğe ilişkin 87 fişek, 1 pala, 1 kelepçe, 12 tabanca fişeği, 1 dedektör, 20 tarihi eser olduğu bedellendirilen sikke, 5 yüzük, 5 nesne, Kur’an-ı Kerim ile kelamda ‘büyü yapma’ ve ‘cin çıkarma’ seanslarında kullanılan öküz boynuzu, kaplumbağa kabukları, semboller, dini ritüellerde kullanılan sıvı hususlar, tarot kağıtları, muskalar ve çeşitli kitaplar ele geçirildi. Operasyonda Bahadır Koyuncu ile ona yardım ettiği tespit edilen A.Ç. ve Ş.K. gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen Koyuncu, çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, A.Ç. ve Ş.K. ise isimli denetim koşuluyla hür bırakıldı.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.