Fulya İle Umudun Olsun’a katılan kişi: Karım ‘kardeşim, yeğenim, amcam’ dediği adamlarla yattı

miRBey

Aktif Üye
Fulya İle Umudun Olsun’a katılan kişi: Karım ‘kardeşim, yeğenim, amcam’ dediği adamlarla yattı
FOX TV’de yayınlanan Fulya İle Umudun Olsun programının dün yayınlanan kısmına Mustafa Önal isimli bir kişi katıldı.

18 Haziran 2020’de meskeni terk eden eşi Yasemin Hanım’a seslenen Mustafa Önal, 1.5 yıldır haber alamadığı eşini bulmak için yayına çıktığını belirtti.

Eşinin tam 3.5 ay boyunca “Üvey kardeşim ve amcam” dediği şahısları meskene aldığını anlatan Önal, şunları söylemiş oldu.

“‘Kardeşimi epeyce özledim onunla yatmak istiyorum’ deyip onun yanında yattı. Kardeşi, polis verdiği sözünde Yasemin’in Trabzon’da imam nikahlı olarak biriyle yaşadığını söylemiş. 7 sene ekmeğimi yedi, ona da ihanet etti. Bir an evvelden yüzleşmek ve paka çıkmayı istiyorum.”

Yasemin Hanım’ın fotoğrafını daha evvel de ekrana verdiklerini lakin rastgele bir ihbar gelmediğini söyleyen Fulya Öztürk, “Başına bir şey gelmesinden korkuyorum” dedi.

FOX TV'de yayınlanan Fulya İle Umudun Olsun programına çıkan Mustafa Önal: Karım 'kardeşim, yeğenim, amcam' dediği adamlarla yattıhttps://t.co/iCu06tiziy pic.twitter.com/CQc218h0Zq

— Sputnik Türkiye (@sputnik_TR) October 14, 2021
Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.