Kadıköy’deki tantunici konuştu: İşçimizin yaptığı görüntü montajdır

miRBey

Aktif Üye
Kadıköy’deki tantunici konuştu: İşçimizin yaptığı görüntü montajdır
Kadıköy’de geçtiğimiz günlerde bir tantunici dükkanında biberlerin çöpten toplandığı manzaralar toplumsal medyada gündem olmuştu.

Gelen şikayetler üzerine yetkililer tarafınca işletme hakkında inceleme başlatılmıştı.

Yaşanan olay daha sonrası firma sahibi tezleri reddederek işten çıkartılan çalışanların görüntüyü çektiğini belirterek, mevzuyla ait açıklamalarda bulundu.

‘Elit yerlerde şubelerimiz var’

Olaya ait tezleri reddeden firma sahibi İstek Şimşek, “Bizim epeyce sayıda şubemiz var. Günde binlerce tantuni satıyoruz. Tonlarca et tüketiyoruz. Yakın vakitte yüz kızartıcı hatadan dolayı işten ayrılan işçimizin yaptığı görüntü montajdır. Biz bunu katiyetle kabul etmiyoruz. Bizim seçkin yerlerde şubelerimiz var. Biz ulusal manada tam not almış ve daima kontrollerin yapıldığı bir firmayız” dedi.

‘Bunları benim çocuğum da yiyor’

Şimşek, “İşimizi gücümüzü bırakıp çöpten biber mi toplayacağız. Bunları benim çocuğum da yiyor. bu biçimde bir şey asla olamaz. Görüntü külliyen gerçek dışıdır, iftiradır prestij etmeyin. Yasal sürecimizi başlattık. Bu işe yıllarımızı verdik. Bu vakte kadar rastgele bir sıhhat sorunu yaşayan olmadı. Ben buna kalıbımı basarım” diye konuştu.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.