Müzikçi Bulut Duman hakkında zorla getirme sonucu

miRBey

Aktif Üye
Müzikçi Bulut Duman hakkında zorla getirme sonucu
Anadolu 3. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya tutuksuz sanık Bulut Duman katılmadı. Duruşmada taraf avukatları yer aldı.

Şahit olarak dinlenen A.H., Bulut Duman’la Hornet isimli uygulamadan tanıştığını, Duman’ın meskenine gittiklerini, münasebete girdiklerini söylemiş oldu. Duman’ın 15 aylık kendi bebeğinin yanında cinsel ilgiye girmek istediğini lisana getiren A.H, Duman’ın kendisinden bebeğe cinsel istismarda bulunmasını istediğini lakin cinsel istismarda bulunmadığını belirtti.

’30 bin dolar karşılığında taşıyıcı anneye yaptırdığını söylemiş oldu’

Kelam konusu durumdan rahatsız olarak arkadaşına anlattığını belirten A.H, “Bulut Duman bana mağdurunun annesinin olmadığını, 30 bin dolar karşılığında taşıyıcı anneye yaptırdığını söylemiş oldu. Diğer bir çocuk da yaptırdığını, onun düşük olduğunu söylemiş oldu. Çocuğun annesinin Gürcistanlı taşıyıcı bir anne olduğunu söylemiş oldu. Ben münasebet için Bulut’tan para almadım” dedi.

‘Müvekkilimden 300 bin lira talep edildi’

Sanık avukatı şahit beyanlarında aleyhe konuları kabul etmediğini belirterek “Bu olaydan evvel müvekkilime tehdit iletisi gönderilmiş, 300 bin lira talep edilmiştir. ‘Eğer bu parayı vermezsen çocuğunu tekrar goremezsin’ demiştir. Bulut Duman tehdit eden şahsı şikayete giderken, tehdit bildirisinden 3 gün daha sonra yolda ayağından vurulmuştur. Tehdit bildirisinden daha sonra hakkında istismar şikayeti yapılmıştır” tabirlerini kullandı.

Mağdur avukatı, sanığın beyanı alındıktan daha sonra beyanda bulunacaklarını kaydetti.

ra sonucunı açıklayan mahkeme heyeti, mağdurun annesi olarak gözüken A.A.’ya beyanının alınması için davetiye gönderilmesine karar verdi. Tutuksuz sanık Bulut Duman’ın hakkında zorla getirme sonucu veren mahkeme, duruşmayı erteledi.

İddianameden

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede Bulut Duman’ın Kadıköy’de 7 Kasım 2020’de A.H. ile cinsel münasebete girdiği sırada, kendi bebeğine A.H. tarafınca cinsel istismarda bulunmasını istediği sav edildi.

İddianamede Duman’ın ‘Çocuğun cinsel istismarı’ kabahatinden 27 yıldan az olmamak kuralıyla mahpus cezasıyla cezalandırılması isteniyor.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.