Rasim Ozan Kütahyalı: Nagehan beni meskenden kovdu

miRBey

Aktif Üye
Rasim Ozan Kütahyalı: Nagehan beni meskenden kovdu
Haber Küresel ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Tarafını Seç programına Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı katıldı.

Rasim Ozan Kütahyalı, “Nagehan Alçı, ‘Ben bu noktada yanıldım’ dediği için. örneğin daha evvel birkaç hususta; şu hususta yanıldım’ demişliği vardı. örneğin kızıyor musunuz, sen niçin yanıldın diye?” sorusuna, şu karşılığı verdi:

“Biz özgürlükçü bir aileyiz, bizde şu yok; ataerkil falan. Nagehan, epeyce özgür bir bayan. Ben özgür bir beşerim tartışırız. Bir kez biz Twitter’da da kapıştık, birbirimize girdik vesayire”

Bunun üzerine Buken Aydın, “örneğin Twitter’da niçin kağıştınız?” diye sorunca, Kütahyalı, “Benim bahsetmiş olduğum tipte, benim tiyatro bulduğum bir tartışma vardı. tiyatro buluyorum. Artık adam bizim emrimizde. Orada muhalif rolü oynuyor. Ben kızdım. Atmamalıydım. Özür diliyorum buradan. Nagehan’a da terbiyesizlik yaptı. Orada evet, kocalığım tuttu, ataerkil olabilir. Yani orada eşime yapılan saygısızlık. Saygısızlığı yapan adam muhalif değil, bizim denetimimizde, emrimizde bir adam. Artık onu görür görmez insan, diyor ‘bir dakika kardeşim, tiyatro oyna da bize bunu yapma” dedi.

Kütahyalı, bunun üzerin esonrasındasında konutta eşi Nagehan Alçı’yla arbede ettiğini tabir ederek, “Çok kızdı bana. Çok haklıydı” dedi.

Nagehan Alçı’nın kendisini meskenden de kovduğunu belirten Kütahyalı, “İzmir’e gittim. Vallah beni kovdu. Bizim İzmir’de Göztepe’de bir konutumuz var. Gittim vatanım memleketime yerleştim. ” dedi.

3 gün daha sonra annesi ve babasının devreye girmesiyle mesken döndüğünü anlatan Kütahyalı,” Haklıydı lakin. daha sonra Cüneyt Özdemir’e çıktım. Canlı yayınd ortada özür diledim” diye konuştu.

Kütahyalı, “Kendimi tutmam gerekirdi. Denetimsiz bir davranıştı. Nagehan beni konuttan kovdu, doğrudur” dedi.

Rasim Ozan Kütahyalı: Nagehan beni evden kovduhttps://t.co/koDZf73nnz pic.twitter.com/GVeVGp59wv

— Sputnik Türkiye (@sputnik_TR) October 7, 2021
Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.