Sevgilisinin meskeninde diğerine ilişkin tampon bulan bayan, firmayla temasa geçip üretim tarihini sordu

miRBey

Aktif Üye
Sevgilisinin meskeninde diğerine ilişkin tampon bulan bayan, firmayla temasa geçip üretim tarihini sordu
İngiltere’nin Liverpool kentinde yaşayan 23 yaşındaki Lois Saunders, erkek arkadaşının yeni taşındığı konutuna gittiğinde dolabın altında kendisine ilişkin olmayan maskara ve tampon buldu. Aldatıldığından şüphelenen bayan, tamponu üreten Tampax firmasına e-posta göndererek paketin üstündeki seri numarası üzerinden eserin üretim tarihini öğrenmek istediğini söylemiş oldu.

Erkek arkadaşı Finn Denny’nin meskene diğer bir bayanın gelmediğini söylemesine karşın ikna olmadığını söyleyen Saunders, TikTok üzerinden paylaştığı görüntüde şu sözleri kullandı:

“Finn’in dolabının altında bir tampon ve maskara buldum lakin meskene bir kızın geldiğini inkar ediyor. Latife yapmıyorum. Üzerinde o kadar eski olduğunu gösterecek toz da yok. Bunu erkek arkadaşımın dolabının altında bunu bulduğum için ben de bir soruşturma yapmaya karar verdim.”

Görüntünün devamında genç bayan, Tampax firmasından gelen karşılığı paylaştı. Firmanın cevabında, üstündeki seri numarasına nazaran kelam konusu tamponun sevgilisinin meskene taşınmasından fazlaca evvel, 11 Aralık 2019’da üretildiği açıklandı.

@loissa4 #tampax ♬ original sound – Lois Sa

Toplumsal medyadan gelen reaksiyon: Finn, bunu okuyorsan oradan KAÇ

Firmadan gelen posta yardımıyla erkek arkadaşının isminin paka çıktığını anlatan bayanın paylaştığı görüntü toplumsal medyada 4 milyondan fazla izlenerek epey sayıda karşılık aldı. Bazıları genç bayanın azmini takdir ederken, bazıları ise yaptığı ‘soruşturmanın’ sağlıklı olmadığını ve sevgilisine güvenmesi gerektiğini belirtti. bayanın erkek arkadaşına ‘kaçma’ tavsiyesinde bulunan bir başka kullanıcı ise, “Finn, bunu okuyorsan derhal KAÇ dostum” dedi.

Kimi kullanıcılar ise, Finn’in ismini paka çıkaran firmayı takdir ederek, “Tampax müşteri hizmetleri 10 üzerinden 10 puanı hak ediyor” dedi.

Bir başka kullanıcı da ‘soruşturma’nın kapsamını derinleştirerek, “Bir daha sonraki beklenen adım, maskaradan DNA örnekleri almak” tabirlerini kullandı.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.