Tamer Karadağlı’dan Çocuklar Duymasın itirafı: Keşke o ayrıldığında ben de ayrılsaydım

miRBey

Aktif Üye
Tamer Karadağlı’dan Çocuklar Duymasın itirafı: Keşke o ayrıldığında ben de ayrılsaydım
Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan programı ‘Dur Bir Dinle’ye konuk oldu.

‘Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor, inandırıcı gelmiyorlar’

Açıklamalarda bulunan 54 yaşındaki Karadağlı, genç meslektaşlarıyla ilgili tenkitlerde bulundu:

“Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor. Bana hayli inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken ‘Bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar?’ hepsini düşünürüm. Artık dizilerde bütün kızlar neredeyse tıpkı bakıyor. Bütün jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor ancak kirli sakallı. Türkiye’deki holding sahiplerinden hiç birini o denli görmedim. O yüzden tahminen de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Hepsi, mesleğe hürmetle alakalı.”

‘Pınar’a da söylemiş oldum…’

Ünlü oyuncunun ‘Çocuklar Duymasın’daki partneri Pınar Altuğ, 2003 yılında ‘ihanet’ tezleri ortaya atılınca diziden ayrılmıştı.

O periyotla ilgili bir itirafta bulunan Karadağlı, “Pınar’a da söylemiş oldum, ‘Keşke sen ayrıldığında, ben de ayrılsaydım’ dedim. O her vakit içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu fakat bu biçimdeki koşullar, televizyonculuk farklıydı” diye konuştu.

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.