Vincenzo Montella: Skorun 3-3 olacağına inanmıştım

miRBey

Aktif Üye
Vincenzo Montella: Skorun 3-3 olacağına inanmıştım
Harika Lig’in 6’ncı haftasında Adana Demirspor, deplasmanda Beşiktaş ile son dakikada attığı golle 3-3 birliktee kaldı.

Müsabakanın akabinde Adana grubunu İtalyan teknik yöneticisi Vincenzo Montella, basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Balotelli’nin attığı golün akabinde skorun 3-3’e geleceğine inandığını tabir eden Montella şu açıklamlarda bulundu:

“Derli toplu kalmaya çalıştığımız bir birinci yarı oldu. Birinci 2 golde baht bizden yana değildi. Özellikle 2’nci gol fazlaca farklı geldi. Birinci yarıdaki oyun maçın habercisiydi. Alanları kapatan bir grup olmak istedik. Çok fazla durum kaçırdık. Son pasları atamadığımız konumlar oldu. Farklı bir sonuçla da gidebilirdik. Vargas’ın hoş golü ekibi ateşledi. İkinci yarı da başladığımız birebir çizgide gidiyorduk. Orada maça sarıldık. Attığımız son golde de ekibin uğraşı ve fedakarlığıyla oldu. Şu ana kadar kat ettiğimiz yolu beğendiğimi söyleyebilirim. Oyuncularım öğrenmeye açık. Biz de onlara yol göstermeye çalışıyoruz. Birinci haftamız travma ile geçti. Son 10 gündeki gelişmeleri keyifli biçimde takip ediyoruz. Balotelli’yi yanımıza çağırdığımda oyuna konsantre olmasını söylemiş oldum. Attığı golden daha sonra skorun 3-3 olacağına inanmıştım. Kendisinin hareketi gerçek değil. Ondan öncesinde yapılan açıklamalar da var, onlar da hakikat değil. İrtibat kanallarından tahminen de aldığı bir ileti vardı. Bir kelam, o biçimde tepki vermesini sağladı. Anacak olağan ki yanlışsız değil”

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.